Clubhuis a/d Amsterdamseweg

Print | Mail | Delen via: Hyves, Facebook, Twitter |

Als je wil overnachten tijdens een trektocht, een kamp wil draaien bij het Amsterdamse Bos of dichtbij de Bosbaan onderdak zoekt dan kun je bij ons terecht in het clubhuis aan de Amsterdamseweg.
Download hier een handige plattegrond van het Amsterdamse Bos.

Clubhuis a/d Amsterdamseweg

Faciliteiten
Gebouw: twee slaapzalen, keuken met keukengerei, toiletruimte met twee toiletten en drie waskranen, ruime vergaderruimte met comfortabele bankstellen, 40 slaapplaatsen.
Omgeving: in park, bosrijke omgeving, speelvelden buiten, nabij bebouwing, goede parkeergelegenheid.
Veiligheid: Het gebouw is uitgerust met noodverlichting, brandblusmiddelen en nooddeuren in de slaapzalen.

Plattegrond Amsterdamseweg

Kosten
Het huren van dit clubhuis kost € 3,75 per persoon per nacht. Er moet minimaal voor 15 personen per nacht betaald worden.
Ook toegankelijk voor niet-scoutinggroepen.

Adres
Amsterdamseweg tussen 378 en 380
derde clubhuis
1182 HS Amstelveen
Toon locatie

Reactieformulier

Voor een reservering of vragen over het huren van een van onze clubhuizen kunt u hier een email versturen.

Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Adres


Telefoon

Onderwerp

Uw bericht